- Joined
- Feb 27, 2012
10-14 Feb 2016
Sofia, Bulgaria
Links:
Schedule:
10.2.2016
12:30:00 JUNIOR LADIES Short Program
17:00:00 JUNIOR MEN Short Program
17:40:00 SENIOR LADIES Short Program
19:10:00 SENIOR MEN Short Program
11.2.2016
12:00:00 ADVANCED NOVICES BOYS (1.7.2000 - 30.6.2005) Short Program
12:22:00 ADVANCED NOVICES GIRLS (1.7.2000 - 30.6.2005) Short Program
15:10:00 JUNIOR LADIES Free Skating
20:10:00 JUNIOR MEN Free Skating
20:50:00 SENIOR LADIES Free Skating
22:30:00 SENIOR MEN Free Skating
12.2.2016
18:50:00 ADVANCED NOVICES BOYS (1.7.2000 - 30.6.2005) Free Skating
19:15:00 ADVANCED NOVICES GIRLS (1.7.2000 - 30.6.2005) Free Skating
Entries:
SENIOR MEN
1 Slavik HAYRAPETYAN ARM
2 Pavel IGNATENKO BLR
3 Aliaksei MIALIOKHIN BLR
4 Matthias VERSLUIS FIN
5 Mattia DALLA TORRE ITA
SENIOR LADIES
1 Kerstin FRANK AUT
2 Nina-Larissa WOLFSLAST AUT
3 Daniela STOEVA BUL
4 Hristina VASSILEVA BUL
5 Johanna ALLIK EST
6 Elizaveta LEONOVA EST
7 Sara CASELLA ITA
8 Giada RUSSO ITA
9 Joshi HELGESSON SWE
10 Alexine BUTTY SUI
JUNIOR MEN
1 Nikola ZLATANOV BUL
2 Daniyar ADYLOV KAZ
3 Nikolaj MAJOROV SWE
4 Basar OKTAR TUR
JUNIOR LADIES
1 Hannah RUHRNOSSL AUT
2 Anna TROGER AUT
3 Simona ARNAUDOVA BUL
4 Simona GOSPODINOVA BUL
5 Teodora MARKOVA BUL
6 Darena MIHAYLOVA BUL
7 Sia STOYANOVA SCS BUL
8 Monica YORDANOVA BUL
9 Nevena YOTOVA BUL
10 Christina lillian BAKER CRO
11 Tena COPOR CRO
12 Claudia KRIZMANIC CRO
13 Pinja Anniina LAINE FIN
14 Abbie FORMAN GBR
15 Marta CASTAGNO ITA
16 Gaia RENZULLI ITA
17 Anna ROSSANESE ITA
18 Sofia SALVATI ITA
19 Virginia SIMONE ITA
20 Rebecca VATTERONI ITA
21 Aleksandra NESTEROVA KGZ
22 Malika SHARSHENBAEVA KGZ
23 Aina Sorfina MOHD AMINUDIN MAS
24 Regina Andrea RODRIGUEZ LEAL MEX
25 Izabela MICHALKIEWICZ POL
26 Zselyke KENEZ ROU
27 Zona APOSTOLOVIC SRB
28 Andjela MILJEVIC SRB
29 Monika PETERKA SLO
30 JOHANSSON HILLS SWE
31 Cassandra JOHANSSON SWE
32 Pauline IRMAN SUI
33 Marie KOLLY SUI
34 Ilayda BAYAR TUR
35 Begum BOYNUKISA TUR
Sofia, Bulgaria
Links:
Schedule:
10.2.2016
12:30:00 JUNIOR LADIES Short Program
17:00:00 JUNIOR MEN Short Program
17:40:00 SENIOR LADIES Short Program
19:10:00 SENIOR MEN Short Program
11.2.2016
12:00:00 ADVANCED NOVICES BOYS (1.7.2000 - 30.6.2005) Short Program
12:22:00 ADVANCED NOVICES GIRLS (1.7.2000 - 30.6.2005) Short Program
15:10:00 JUNIOR LADIES Free Skating
20:10:00 JUNIOR MEN Free Skating
20:50:00 SENIOR LADIES Free Skating
22:30:00 SENIOR MEN Free Skating
12.2.2016
18:50:00 ADVANCED NOVICES BOYS (1.7.2000 - 30.6.2005) Free Skating
19:15:00 ADVANCED NOVICES GIRLS (1.7.2000 - 30.6.2005) Free Skating
Entries:
SENIOR MEN
1 Slavik HAYRAPETYAN ARM
2 Pavel IGNATENKO BLR
3 Aliaksei MIALIOKHIN BLR
4 Matthias VERSLUIS FIN
5 Mattia DALLA TORRE ITA
SENIOR LADIES
1 Kerstin FRANK AUT
2 Nina-Larissa WOLFSLAST AUT
3 Daniela STOEVA BUL
4 Hristina VASSILEVA BUL
5 Johanna ALLIK EST
6 Elizaveta LEONOVA EST
7 Sara CASELLA ITA
8 Giada RUSSO ITA
9 Joshi HELGESSON SWE
10 Alexine BUTTY SUI
JUNIOR MEN
1 Nikola ZLATANOV BUL
2 Daniyar ADYLOV KAZ
3 Nikolaj MAJOROV SWE
4 Basar OKTAR TUR
JUNIOR LADIES
1 Hannah RUHRNOSSL AUT
2 Anna TROGER AUT
3 Simona ARNAUDOVA BUL
4 Simona GOSPODINOVA BUL
5 Teodora MARKOVA BUL
6 Darena MIHAYLOVA BUL
7 Sia STOYANOVA SCS BUL
8 Monica YORDANOVA BUL
9 Nevena YOTOVA BUL
10 Christina lillian BAKER CRO
11 Tena COPOR CRO
12 Claudia KRIZMANIC CRO
13 Pinja Anniina LAINE FIN
14 Abbie FORMAN GBR
15 Marta CASTAGNO ITA
16 Gaia RENZULLI ITA
17 Anna ROSSANESE ITA
18 Sofia SALVATI ITA
19 Virginia SIMONE ITA
20 Rebecca VATTERONI ITA
21 Aleksandra NESTEROVA KGZ
22 Malika SHARSHENBAEVA KGZ
23 Aina Sorfina MOHD AMINUDIN MAS
24 Regina Andrea RODRIGUEZ LEAL MEX
25 Izabela MICHALKIEWICZ POL
26 Zselyke KENEZ ROU
27 Zona APOSTOLOVIC SRB
28 Andjela MILJEVIC SRB
29 Monika PETERKA SLO
30 JOHANSSON HILLS SWE
31 Cassandra JOHANSSON SWE
32 Pauline IRMAN SUI
33 Marie KOLLY SUI
34 Ilayda BAYAR TUR
35 Begum BOYNUKISA TUR
Last edited: