- Joined
- Nov 20, 2011
liveresults page: http://www.isuresults.com/results/ec2014/SEG007.HTM
Warm-Up Group 1
1 Dora TUROCZI / Balazs MAJOR HUN
2 Carter Marie JONES / Richard SHARPE GBR
3 Henna LINDHOLM / Ossi KANERVO FIN
4 Allison REED / Vasili ROGOV ISR
Warm-Up Group 2
5 Federica TESTA / Lukas CSOLLEY SVK
6 Alisa AGAFONOVA / Alper UCAR TUR
7 Justyna PLUTOWSKA / Peter GERBER POL
8 Barbora SILNA / Juri KURAKIN AUT
9 Ramona ELSENER / Florian ROOST SUI
Warm-Up Group 3
10 Viktoria KAVALIOVA / Yurii BIELIAIEV BLR
11 Sara HURTADO / Adria DIAZ ESP
12 Lucie MYSLIVECKOVA / Neil BROWN CZE
13 Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN DEN
14 Angelina TELEGINA / Otar JAPARIDZE GEO
Warm-Up Group 4
15 Victoria SINITSINA / Ruslan ZHIGANSHIN RUS
16 Lorenza ALESSANDRINI / Simone VATURI ITA
17 Siobhan HEEKIN-CANEDY / Dmitri DUN UKR
18 Tanja KOLBE / Stefano CARUSO GER
19 Irina SHTORK / Taavi RAND EST
Warm-Up Group 5
20 Isabella TOBIAS / Deividas STAGNIUNAS LTU
21 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR
22 Ekaterina RIAZANOVA / Ilia TKACHENKO RUS
23 Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA
24 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV RUS
Warm-Up Group 6
25 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI GER
26 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA
27 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA
28 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA
29 Julia ZLOBINA / Alexei SITNIKOV AZE
Warm-Up Group 1
1 Dora TUROCZI / Balazs MAJOR HUN
2 Carter Marie JONES / Richard SHARPE GBR
3 Henna LINDHOLM / Ossi KANERVO FIN
4 Allison REED / Vasili ROGOV ISR
Warm-Up Group 2
5 Federica TESTA / Lukas CSOLLEY SVK
6 Alisa AGAFONOVA / Alper UCAR TUR
7 Justyna PLUTOWSKA / Peter GERBER POL
8 Barbora SILNA / Juri KURAKIN AUT
9 Ramona ELSENER / Florian ROOST SUI
Warm-Up Group 3
10 Viktoria KAVALIOVA / Yurii BIELIAIEV BLR
11 Sara HURTADO / Adria DIAZ ESP
12 Lucie MYSLIVECKOVA / Neil BROWN CZE
13 Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN DEN
14 Angelina TELEGINA / Otar JAPARIDZE GEO
Warm-Up Group 4
15 Victoria SINITSINA / Ruslan ZHIGANSHIN RUS
16 Lorenza ALESSANDRINI / Simone VATURI ITA
17 Siobhan HEEKIN-CANEDY / Dmitri DUN UKR
18 Tanja KOLBE / Stefano CARUSO GER
19 Irina SHTORK / Taavi RAND EST
Warm-Up Group 5
20 Isabella TOBIAS / Deividas STAGNIUNAS LTU
21 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR
22 Ekaterina RIAZANOVA / Ilia TKACHENKO RUS
23 Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA
24 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV RUS
Warm-Up Group 6
25 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI GER
26 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA
27 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA
28 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA
29 Julia ZLOBINA / Alexei SITNIKOV AZE